Акселератор рекреаційних проектів


Історія компанії

2011, Засновано. Статутна мета — отримання прибутку шляхом виконання виробничої, торговельної та посередницької діяльності, здійснення зовнішньоекономічної діяльності, а також інших робіт і послуг. Фактично основний напрямок діяльності компанії: розробка сайтів для малого та середнього бізнесу, створення інтернет-магазинів, маркетинг та реклама.

2012, Перша постійна команда, перші клієнти. Компанія здійснює організаційний, юридичний, бухгалтерський та матеріально-технічний супровід Креативної рекламної агенції «Арт-група ІМХО». Під брендом креативної агенції надаємо комплекс послуг у сфері маркетингу, реклами і PR. Перші великі клієнти: Лакталіс Україна, Познякижитлобуд, Пума Україна, Альфа і Омега, Фішер Україна…

2013-2015, індивідуальна робота над проектами. В цей період під всі члени команди індивідуально працювали над цікавими стартап-проектами, кожен в своєму напрямку на відповідних штатних позиціях.

2016, розширення команди фахівцями в сфері просування інтернет-проектів, а також започаткування ряду проектів в сфері курортного бізнесу та залучення інвестицій для реалізації рекреаційних проектів.

Наші переваги

Ми тривалий час працювали в форматі креативної рекламної агенції, наша команда має досвід з розробки та впровадження маркетингових стратегій.

Досвід в сфері інновацій та трансферу технологій
Ми маємо фахівців в сфері права інтелектуальної власності. Ми допоможемо вам з визначенням об'єктів права інтелектуальної власності, реєстрацією торгових марок, авторських прав та патентуванням. Розробимо, або проведемо аналіз угод про передачу прав на інтелектуальну власність. Проконсультуємо щодо ефективного захисту ноу-хау, комерційної таємниці та іншої конфіденційної інформації.
Досвід розробки інтернет-магазинів, сайтів для бізнесу
На сьогоднішній день ми виконуємо роботи різного масштабу і рівня складності. Це і корпоративні сайти з індивідуальним дизайном, і невеликі інтернет-магазини. Наші дизайнери можуть створити для вашого проекту індивідуальний / унікальний дизайн, також ми можемо запропонувати недорогі рішення для швидкого старту та мінімальних витрат. У нас є фахівці з просування сайтів в мережі Internet та в соціальних мережах. Ми працюємо з професійними SEO-копірайтерами та уважними і досвідченими контент-менеджерами. Ми можемо надавати послуги технічної підтримки проекту, провести інструктаж і навчання адмініструванню сайту, проводити оновлення та удосконалення вже працюючих проектів.
Досвід роботи з фрілансерами і креативними особистостями
Технологія роботи компанії — метод творчих груп, неодноразово випробуваний в умовах реалій українського рекламного та IT бізнесу. Суть методу — створення повністю укомплектованої творчої групи зі штатних фахівців або із залученням професійних фрілансерів під кожне замовлення. В таку групу входять: копірайтер, дизайнер, програміст, клієнт-менеджер, а також можуть залучатися інші професіонали, які мають багатий досвід в необхідної сфері. Такий підхід дозволяє якісно і своєчасно створювати унікальні IT та / або рекламні продукти, робить наші послуги більш гнучкими, що враховують всі особливості бізнесу замовника. Окрім цього, даний підхід дозволяє зробити послуги компанії більш привабливими за ціною.